Bir Derdim Var” dizisi, Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Birce Akalay ve Mert Fırat’ın üstlendiği dizide, doktor Nilüfer ve savcı Ömer, ergenlik çağındaki gençlerin yaşadığı zorluklarla ilgileniyor. İtalya’da büyük ilgi gören ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) adlı diziden uyarlanan projenin yönetmen koltuğunda Burak Müjdeci oturuyor. Dizinin heyecan verici afişi de görücüye çıktı.

BİR DERDİM VAR'DA KİMLER VAR?

Ergenlik dönemindeki gençlerin sorunlarına mercek tutmayı amaçlayan dizide, farklı karakterlerin hayatlarına tanık oluyoruz. Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar, Muhammet Uzuner, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu gibi başarılı oyuncuların canlandırdığı gençler, aşk, arkadaşlık, aile ve okul gibi konularda zorluklarla karşılaşıyor. Dizi, Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Mal varlığına el konulan Eylül Öztürk'ten açıklama geldi! Mal varlığına el konulan Eylül Öztürk'ten açıklama geldi!

MOR VE ÖTESİ SEVİNCİ YAŞANDI

Rock grubu Mor ve Ötesi de bu diziyle ilk defa bir projenin müzik süpervizörlüğünü üstlendi. Birce Akalay ve Mor ve Ötesi'in projedeki varlığı dizi severlerin dikkatini çekti.