Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınına katılan Mehmet Ali ErbilÇağla Şıkel’in eski günleri yani Çarkıfelek’te hosteslik yaptığı zamanları sır gibi saklamasına sinirlenerek peş peşe itiraflarda bulunmuştu.

"Kulisimden çıkmazdı. Artık hangi anlamda anlıyorsanız anlayın."

"Şimdi bir kanalda sunuculuk yapıyor diye eski günlerini unuttu. Programına gittim, para aldım. O dönem Çarkıfelek'te hostes olmak için kapımda yatarlardı. Stelyo Pipis ile sevgili olup hosteslik yaptı. Kulisimden çıkmazdı. Artık hangi anlamda anlıyorsanız anlayın."

Yalı Çapkını dizisinde şoke eden ifşa! Yalı Çapkını dizisinde şoke eden ifşa!

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan açıklamaların ardından gözler ünlü mankene çevrildi. Çağla Şıkel, konuya ilişkin sessizliğini korurken, Mehmet Ali Erbil çok geçmeden geri adım attı.

"Çağla benim dünya ahiret kardeşimdir"

Sabahın erken saatinde aniden bağlandığım canlı yayında aslında çok kırıldığımı ifade etmek isterken amacını aşan, kontrolsüz, istemsiz sözler söylemişim. Yayının tekrarını izlediğimde fark ettim durumun vehametini. Çağla benim dünya ahiret kardeşimdir. Ben duygusal bir adamım. Beni herkes tanır. Çağla bu kadar kıymetli olmasa benim için bu derece kırılmazdım zaten.

Ben onun başarılarıyla gurur duyarken onun mesleğinin ilk adımlarında yanında olduğumu unutmuş gibi davranmasıydı beni üzen. Ama ne kadar üzüldüysem de bugünkü sözleri sarf etmeme sebep olmamalıydı. Hepinizin huzurunda özür diliyorum kendisinden. Yayına çıkmak için para aldım bile demişim. Oysa ki bu da doğru değil. Yurt dışındaydım, 'uçak biletini biz karşılayalım gel' dediler gittim. Hepsi bu...Yaşadığım onca hastalığa ver Çağla'm.