Genç Parti Kurucu Genel Başkanı Cem Uzan, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacağını açıklayarak, ''Bu iktidarın gitme mecburiyeti var.'' dedi.

Genç Parti Kurucu Genel Başkanı Cem Uzan, Zanka TV’de Ferit Atay’ın programına konuk oldu. Uzan, programda gündeme ve seçime dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacağını açıklayan Cem Uzan,  “Cumhurbaşkanı adayı olarak seçimlerde olacağım” derken, seçime girmeye hak kazanan her partiyle diyalog içinde olacaklarını açıkladı: “Şubat-Mart aylarında ittifakların konuşulma zamanın geleceğini düşünüyorum.”

Cumhurbaşkanı adayı olacağını ifade eden Cem Uzan, ‘Gün sayıyoruz’ dedi: “Şunu söyleyeyim ben cumhurbaşkanı adayı olarak seçimlerde olacağım. Dediklerimi harfiyen yerine getireceğim. Bu iktidarın gitme mecburiyeti var. 11 ay sonra bitti bu iş. Ben her gün gün sayıyorum. Partili arkadaşlarım gün sayıyor. Anayasa geçerliyse, Recep Tayyip Erdoğan hükümetinin gitmesine 348 gün kaldı.”

ÖSYM duyurdu: KPSS Ön Lisans başvuru tarihlerinde değişiklik ÖSYM duyurdu: KPSS Ön Lisans başvuru tarihlerinde değişiklik

İlginizi çekebilir