Ünlü komedyen Cem Yılmaz için söylediği ‘veteran komedyen’ ifadesiyle gündem olan Hasan Can Kaya, konuya ilişkin bir açıklamada daha bulundu.

Cem Yılmaz’ın, ‘CMXXIV’ isimli kapalı gişe stand-up gösterisinde, ‘Konuşanlar’ programını sunan komedyen Hasan Can Kaya’yı tiye almasının ardından ikili arasında gerilim başladı.

Hasan Can Kaya, Cem Yılmaz’ın kendisini tiye almasına dair, “Çocuklar izlettiler. Kısa bir sakatlık geçirdim, çok küçük bir sakatlık. Oyuna benim yerime veteran komedyenler liginden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış yani meseleyi yanlış anlamış. Yapamamış” demişti.

Cem Yılmaz, konuya yönelik üstü kapalı paylaşımlar yapsa da sözlü olarak herhangi bir yanıt vermemişti.

GERİ ADIM ATTI

Hasan Can Kaya ise katıldığı bir davette muhabirlerin sorularını yanıtlarken bir açıklama daha yaptı.

Ünlü sunucu Cansu Canan Özgen'e bakıcı şoku! 3 yaşındaki bebeği darp edildi Ünlü sunucu Cansu Canan Özgen'e bakıcı şoku! 3 yaşındaki bebeği darp edildi

Kaya, “Ben komedyen büyüklerimle ilgili gayet saygılı, sevgi dolu konuşuyorum. Yani zaten böyle güzel bir meslek herkes kendi kitlesiyle mutlu. Böyle futbol gibi, spor branşı gibi veya Survivor gibi kapışılan bir alan değil yani kapışılmanın gereği olan bir alan değil. Tadında yani bence şakalaştık, bitti. Ben açıkçası öyle bakıyorum olaya” dedi.

Editör: Yudum Özel