Arda Turan, Fernando Muslera, Emre Belözoğlu ve Selçuk İnan gibi isimlerin de yer aldığı 29 kişiyi yüksek karlı özel fon vaadiyle dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan ile suç örgütünün paralarını aklama suçlamasıyla yargılanan Bahar Candan, haftalardır aynı koğuşta kalıyor. İkili arasında bir kavga yaşandı.

Semicenk ve Doğu Swag'ten iddialı yeni şarkı! "Spontane şekilde gelişti" Semicenk ve Doğu Swag'ten iddialı yeni şarkı! "Spontane şekilde gelişti"

Emrullah Erdinç'in haberine göre, Seçil Erzan, kendisine sürekli "dolandırıcı" diye seslenen Bahar Candan’a tepki gösterdi. Erzan, "Sen de dolandırıcılık suçlamasıyla buradasın" dediğinde, Candan sesini yükselterek "Dolandırıcı, dolandırıcı, dolandırıcı" diye bağırmaya başladı. Sesleri duyan infaz koruma memurları, koğuşa girerek ikiliyi sakinleştirdi.

Tartışmanın ardından Seçil Erzan, Bahar Candan'dan şikâyetçi oldu ve olayla ilgili tutanak tutuldu.

Geçen sene tutuklanan Bahar Candan'ın ablası Nihal Candan’ın sağlık sorunları nedeniyle tahliye olduktan sonra sık sık cezaevi kurallarını ihlal etmeye çalıştığı ve bu yüzden uyarı aldığı da konuşulanlar arasında.

Kaynak: Haber Global