Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak mitinginde vatandaşlara hitap etti. Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

"Muhalefetin burun kıvırdığı Gabar'daki petrol kuyumuzun günlük üretimi bugün itibarıyla 35 bin varili geçti. Enerjide tam bağımsızlığı yakalamak en önemli hedefimizdir. Türkiye'nin enerji güvenliğini garanti edecek hamleleri azim ve cesaretle hayata geçiriyoruz"

"BİZİM AYNAMIZ REFERANSIMIZ İŞİMİZDİR"

"2024 yılı sonunda Gabar'daki günlük petrol üretim miktarının 100 bin varile çıkmasını hedefliyoruz. Gabar'daki petrol kuyumuzun günlük üretimi bugün itibarıyla 35 bin varili geçti"

Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Türkiye ve Bulgaristan'ın başarıları da sorumlulukları da ortaktır Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Türkiye ve Bulgaristan'ın başarıları da sorumlulukları da ortaktır

"Zonguldaklı kardeşlerimiz, yanımızda dağ gibi durdukları sürece Türkiye yüzyılının inşasını kimse engelleyemez. Zonguldak sadece milli iradenin değil milli dayanışmanın da sembol şehri. Bizim aynamız, referansımız işimizdir, hizmetlerimizdir, eserlerimizdir"

Kaynak: Anadolu Ajansı