Cezaevinden çıkan Nihal Candan doğum gününü kutladı! Pastadaki not dikkat çekti Cezaevinden çıkan Nihal Candan doğum gününü kutladı! Pastadaki not dikkat çekti

Edinilen bilgiye göre Akkaya'nın kızı hakkında sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamaların ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı harekete geçti.

Görevlendirilen ekibin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapmasının ardından, 16 yaşındaki kız çocuğunun koruma altına alındığı ve gerekli psikolojik desteğin verilmeye başladığı öğrenildi.

AKLI BAŞINA GELSİN DİYE YOLLADIM

Akkaya, kızının devlet korumasına alınmasının ardından sosyal medya hesabından konuyu haberleştiren kurumlara ateş püskürdü.

Akkaya'nın sosyal medya paylaşımının tamamı şöyle: 

"Halk TV senin Allah belanı versin!!! Bana olan takıntınız Seher yaşayacak denen ve Türkiye cumhuriyeti polisi tarafından yakalatma ile yakalanan bir manyağın sizin kanalınız da üstüme saldırdıktan sonra bana uzun süredir yaptığınız karalama kampanyası bu!! Bilip bilmeden dangalak dangalak haberler yapmayın !!! Babam yani öz dedesi alabilecekken BEN KARŞI ÇIKARAK VE İMZA ATARAK AKLI BAŞINA GELMESI ADINA YOLLADIM!!!! Hasta mısınız siz ??? Devletin polisi falan benim elimden almadı !!! Bıktım sizden :bunuda mı magazin malzemesi yapıyorsunuz Allah belanızı versin !!!!"

Kaynak: Anadolu Ajansı