Kahrammaraş merkezli meydana gelen ve 10 ilde 41 bini aşkın can kaybına neden olan depremlerde enkaz altındaki çalışmalar devam ediyor. 

Hatay Antakya Odabaşı Mahallesi'ndeki Süleyman Mutlu Apartmanı'nda annesi ile birlikte yaşadığı evde hayatını kaybeden Ayşegül Çin'in vasiyeti enkaz altından çıkartıldı. 

Depremin ilk gününden itibaren yıkılan binada çalışma yapan İstanbul Bahçelievler Belediyesi arama kurtarma ekipleri, enkaz altında buldukları Ayşegül Çin'e ait altınları, kardeşi Hüseyin Çin'e teslim etti.

"BANA BİR ŞEY OLURSA BUNLAR ANNEMİNDİR"

Bekar olduğu öğrenilen Ayşegül Çin'in, altınların bulunduğu çantanın içine vasiyet notu bıraktığı ortaya çıktı. Ayşegül Çin'in vasiyetinde, "Bana bir şey olması durumunda çantadakilerin hepsi annemindir. Bunları hac ve umre için kullanmasını isterim" yazıyordu.

Depremde hayatını kaybeden kızın enkaz altından vasiyeti çıktı

"ABİMİN ÇOCUKLARINA VERECEĞİM"

Altınları ve bir miktar dövizi, Bahçelievler Belediyesi arama kurtarma ekibinden teslim alan kardeş Hüseyin Çin, annesi ve ablasını kastederek, "Bu dünyaya ait değillerdi, altınlar abimin çocuklarına gidecek" dedi.

Fazıl Say'dan Muharrem İnce'ye sert tepki: Bu halka kötülük ediyor! Fazıl Say'dan Muharrem İnce'ye sert tepki: Bu halka kötülük ediyor!

Depremde hayatını kaybeden kızın enkaz altından vasiyeti çıktı