Eda Ece, Fransa maçı sonrası sevgilisi Cedi Osman'ı koruyarak Buğrahan Tuncer'i hedef alan Ebru Şahin'e bomba bir tepki verdi.

A Milli Erkek Basketbol takımı, geçtiğimiz gün Fransa'ya kaybederek EuroBasket'e veda etmişti. Maçın bitimine saniyeler kala iki serbest atışı da kaçıran Cedi Osman ise gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Cedi'nin perfomansı maçın ardından seyircilerden de tepki çekmişti.

Cedi Osman'ın eşi Ebru Şahin ise bu durumun ardından bir paylaşım yapmıştı. Şahin'in bu paylaşımla Cedi'nin takım arkadaşı Buğrahan Tuncer'i hedef aldığı iddia edilmişti.

İşte Ebru Şahin'in o paylaşımı:

Sosyal medyada en çok paylaşım yapılan isim Sıla Türkoğlu oldu Sosyal medyada en çok paylaşım yapılan isim Sıla Türkoğlu oldu

Tepki çekmesi üzerine Şahin, paylaşımını silmişti.

Olayın büyümesi üzerine Buğrahan Tuncer ise şöyle bir açıklama yaptı: 

''Konuşacak pek bir şey yok. İkinci defa oluyor bu. Ben böyle bir maç hatırlamıyorum. Herkes çok üzgün, çok. 2019, şimdi bu. İmkansızı yine başardık. 9 saniyede kazanacağımız maçı uzatmaya götürüp kaybediyoruz. Pek bir şey diyemiyorum.''

Tuncer'in oyuncu sevgilisi Eda Ece ise Şahin'in bu paylaşımını es geçmedi. Daha önce Yasak Elma dizisinde birlikte rol aldığı arkadaşı Ebru Şahin'i instagram hesabından takipten çıkardı.

Bu açıklamadan sonra Eda Ece, Ebru Şahin’i Instagram takibinden çıkardı.