Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur, katıldığı bir organizasyonda açıklamalarda bulundu. 

İşte Erden Timur'un açıklamaları;

Mayıs ayına geldik. Mayıs bizim yılbaşımız. Çiçekler açmaya başladı. Bizim için şampiyonluk zamanı. Daha önümüzde 4 maç var. Rehavete kapılmadan şampiyon olmak istiyoruz.

E R D E N

Geçen seçimde son akşam başkan yardımcısıyken ayrılmak istedik ve Sportif AŞ'de oldum. Seçim öncesi benim olup olmamam sorun değil. Bırakın biz seçim konuşmayalım. Sportif AŞ'de görev devam ediyor, burada seçim konusu yok. Böyle bir gündem yok, suni bir gündem bu. Dün 22:00'de Florya'dan çıktım, her gün oradayım. Orada tek gündem şampiyonluk.

BÖYLE BİR KONU YOK 

Benim Sportif AŞ'de görevim devam ediyor. Orada seçim yok. Bizi atamışlar diyelim. 

4 hafta kaldı. 1 aydan az zaman kaldı. Başka bir konsantrasyon olmasını düşünemiyoruz. Hiçbir şey konuşmayalım. Gereğini genel kurul yapar. Galatasaray'da başarılı olan ödüllendirilir. Başarı odaklı bir camia. Derhal ona ilişkin şeyler yapar. Genel kurulun böyle bir refleksi var. Topu taca atmak için söylemiyorum. Listede olmasak bile Sportif AŞ'deyiz. Görevimiz devam ediyor. Başka bir konu konuşmayalım. Şampiyonluk yolunda doludizgin devam ederken kendi gündemimizi şaşırtmak olur. Seçim konuşana şampiyonluk ayı, başka şey konuşmayız diyelim. Mayıs ayı şampiyonluk ayı. Florya'da böyle bir gündem yok, zerre yok. Futbolcuların da çoğu taraftar. Florya'daki tüm çalışanlar damarlarına kadar taraftar. Dolayısıyla orada böyle bir gündem olmuyorsa demek ki diğer gündem, suni bir gündem. Hepimiz yolumuza aslanlar gibi devam edeceğiz, mücadele edeceğiz ve hak ettiğimiz şampiyonluğumuzu, bunu kanıtlayarak sonuca ereceğiz. 

İskoç basını Fenerbahçe'deki ayrılığı duyurdu: Kabusu sona erecek İskoç basını Fenerbahçe'deki ayrılığı duyurdu: Kabusu sona erecek

Editör: Ali Çetin