İstanbul Güngören‘ de 5 yıl önce eski kız arkadaşıyla evlenmelerine izin vermeyen aileye nacakla saldırdı. Aileyi tehdit eden zanlı ekipler tarafından yakalandığı öğrenildi .

İstanbul Güngören’in Mareşal Çakmak Mahallesi'nde annesiyle yaşayan Gönül D. 5 yıl önce Haşim K. ile tanıştığı öğrenildi. Birlikteliklerini evlilikle devam ettirmek istediklerinde ailesini de yanına alan Haşim K., Gönül D.'nin evine kız istemeye geldi. Kız isteme sırasında ailenin kendilerine karşı hal ve hareketlerini beğenmeyen  anne Asiye D. kızını vermeyeceğini söyledi . Bunu kabullenmeyen  Haşim K. eski kız ve ailesine saldırdığı öğrenildi.

Peşini bırakmadı, eski sevgilisinin ve ailesinin kâbusu oldu Pencereden nacakla tehdit etti

Daha öncesinde birçok kez eve gelip camları  kırdığı, pencere korkuluk demirlerini kesip, zorla içeriye girdiği söylenen  Haşim K. için şikayet üzerine uzaklaştırma kararı verildi. Karara rağmen saldırılarına devam eden  K., geçen pazar günü nacakla pencereye gelip, tehditler savurdu. O anlar objektiflere yansıdı.

Peşini bırakmadı, eski sevgilisinin ve ailesinin kâbusu oldu Pencereden nacakla tehdit etti

Şakalaşma cinayetle bitti! 17 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Şakalaşma cinayetle bitti! 17 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

"O GÜN EVDEN BELKİ BENİM BELKİ KIZIMIN CESEDİ ÇIKACAKTI"

Yaşadıklarını anlatan anne Asiye Dinçer, "Bu kişi yaklaşık 5 sene önce kızımla bir arkadaşlığı oldu. Evlenmeyi düşünüyorlardı. Çocuğun ailesi istemeye geldi. Anlattıklarından biraz midem bulandı ben de geri çekildim 'Kızımı size vermiyorum' dedim. Bu şahıs kızımın peşini bırakmıyor, kızımı her seferinde tehdit ediyor, 'Gelmesen anneni öldürürüm, kardeşini kaçırırım, kardeşini yok ederim' diyor. Benim camları kırdı annesi taktırdı. Yine geçen pazar akşamı camı kırdı. Kızımı alıp götürüyor bırakmıyor. Kızım, 'Sen adam olmuyorsun, çalışmıyorsun, etmiyorsun' diyor ama lakin halen kızımın peşinde. Acaba bu akşam gelecek mi? Acaba kızıma zarar verecek mi? diye düşünmekten bıktık. Camı kırıyor, demiri kırdı, çekiyor evime giriyor. Camdan giriyor, kapıdan çıkıyor. Biz polisi arayana kadar kaçıyor. Biz burada her gün olay yaşıyoruz. Polis bunla baş edemiyor. Biz baş edemiyoruz ki, polis etsin. Ya o bizden birini alacak ya da ben onun canını almak zorundayım. Hiç kimsemiz yok, biz ortada kaldık. Orakla camdan elini içeri sallıyor. Gönül'e 'çık' diyor, Gönül 'gelmiyorum istemiyorum, git nefret ediyorum senden' dediği halde, bizim evimize kesici aletle saldırıyor. Komşum olmasa o gün belki benim, belki kızımın cenazesi çıkacaktı" dedi.

Polis ekipleri tarafından tutuklanan  Haşim K. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.