Agresif oyuncu olarak anılan Mert Hakan ve İrfancan Kahveci'nin A Milli Takım kadrosunda yer almaması Fenerbahçe taraftarlarını harekete geçirdi. Sosyal medyada çok tartışılıyor. İşte o Tweetler...

Fenerbahçelileri sinirleren olay! A Milli Takım'ı kadrosu açıklandıktan hemen sonra Fenerbahçe taraftarları harekete geçti. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden biçok kullanıcı Alman teknik direktör hakkında sert ifadeler kullandı.

A Milli Futbol Takımı'nın, Haziran ayındaki Uluslar Ligi maçlarının aday kadrosu açıklandı. Listede Fenerbahçe'nin yıldız futbolcularının yer almaması dikkat çekti.

İRFAN CAN KAHVECİ VE MERT HAKAN YANDAŞ YOK

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncuları İrfan Can Kahveci ve Mert Hakan Yandaş'ı aday kadroya çağırmayan A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'a, sarı-lacivertli taraftarlarının tepkisini topladı. Galatasaray'dan Berkan Kutlu'nun sezon boyunca etkili bir performans ortaya koymamış olmasına rağmen kadroda yer aldığını belirten Fenerbahçe taraftarı, Alman teknik direktöre isyan etti.

İşte o Tweetler..

Bu sezon Fenerbahçe'de İrfan Kahveci ve Mert Hakan Yandaş'ın başarılı bir performans göstermesine rağmen Milli Takım kadrosunda neden yer almadığı kafalarda soru işareti oluşturdu. Fenerbahçe taraftarı, Alman teknik direktöre isyan etti.

Konyaspor 3 milyon Euro kazanacak Konyaspor 3 milyon Euro kazanacak

A Milli Takım'ın aday kadrosu şöyle: