YouTube fenomeni Bilal Hancı, eşini aldatma skandalıyla gündeme geldi. Kafalar grubunun popüler üyelerinden olan Hancı, bir gece kulübünde başka bir kadınla samimi görüntüler verdi. Bu görüntüler, eşi Esin Çepni'ye ulaştı. Çepni, sosyal medyada paylaştığı videolarda, Hancı'nın kendisine ihanet ettiğini ve çok üzgün olduğunu şu şekilde açıkladı:

Medcezir'in yıldızı hayatını kaybetti! Medcezir'in yıldızı hayatını kaybetti!

"Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü"

"Her zaman güçlü durmaya çabaladım, her zaman dışım sert kabuk olsa da içim kan ağladı. Bugün anladım ki dışından ağlayanlardan korkulurmuş. Sizin merhametli, düzgün sandıklarınız asıl iş bitirenlermiş. Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum."

"Videoları başa alıp alıp izliyorum"

"Bedenim o kadar küçüldü ki kalbim içeride eziliyor. Gözüme bir damla uyku girmedi. Hiçbir şey bilmiyormuşuz meğerse. Ulu orta yapılan ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim, isterseniz beni yargılayın. Saatlerdir yatakta felç olmuş gibi 20-20 saniyelik videoları başa alıp alıp izliyorum. Gizli saklı yapmak bir yana dursun, göz göze dudak dudağa şarkılar söyleyecek kadar aşağılıklaşılmış. Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlencesi kız diğer yanda boşanma süreci tamamlanmamış eşim. Ben ne yapayım siz söyleyin."

Eşi Bilal Hancı'nın başka bir kadınla samimi görüntülerini ifşa eden Bilal Hancı, gözyaşlarına boğulduğu anları da yayınlayarak, "Fiziksel ve ruhsal olarak iyi değilim. Biraz dinleneceğim bir süre" ifadelerini kullandı. Bilal Hancı'dan ise bu paylaşımlara herhangi bir cevap gelmedi.