Ünlü fenomen göğüs küçültme ameliyatının parasını toparlamak adına takipçileri arasında çekiliş yaparak kazananlarla ilişkiye gireceğini söyledi.

25 yaşındaki sosyal medya fenomeni Sabrinna Cabral'dan dikkat çekecek bir hareket geldi. Göğüs küçültme ameliyatının parasını toparlamak adına takipçileri arasında çekiliş yapan Cabral, kazananlarla cinsel ilişkiye gireceğini açıkladı. Cabral, bu hareketinin ardından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Zelenski duyurdu: Rus işgalcilerden tamamen temizlendi Zelenski duyurdu: Rus işgalcilerden tamamen temizlendi

Brezilya'da yaşayan sosyal medya fenomeni Sabrinna Cabral, son günlerde yaptıklarıyla gündemden düşmüyor. Göğüs ölçülerini küçültmek için estetik operasyon yaptıracağını açıklayan Cabral, parasının yetmemesi üzerine ilginç bir yönteme imza attı.

AMELİYAT PARASINI TAKİPÇİLERİNDEN ÇIKARACAK

Fenomen isim estetik ameliyatının ücretini takipçilerinden alacak. Cabral, sosyal medyadan yapacağı bir çekilişle 5 talihli isimle geçireceği zamanın sonunda ise estetik operasyonu için gerekli olan parayı toplayabileceğini itiraf etti ve takipçileri arasında çekiliş gerçekleştirdi. Kazananlar önümüzdeki günlerde belli olacak.

ŞAKA GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

Sosyal medyadaki cinsel ilişki çekilişi fikrinin şaka olarak ortaya çıktığını ifade eden Cabral, "Estetik ameliyat için bekleme listesindeydim. Bu prosedür çok pahalı. Bu çekilişi şaka olsun diye yapmaya karar verdim. Ancak o kadar yoğun bir taleple karşılaştım ki bir anda gerçeğe dönüştü" dedi.