Show TV'nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin kadrosuna ‘Hababam Sınıfı’nın unutulmaz oyuncusu dahil oldu.

Z Kulşağı'na gerçekci bir perspektifle bakmaya hazırlanan "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" dizisi hayata bir sıfır geriden başlamış bir grup gencin hayatlarının nasıl değiştiğini anlatıyor. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra“Herkes ikinci bir şansı hak eder” dedirten dizide son gelişmeler büyük bir ilgiyle takip ediliyor. 

Camdaki Kız'da ayrılık: Başrol oyuncusu veda ediyor Camdaki Kız'da ayrılık: Başrol oyuncusu veda ediyor

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada.

Hababam Sınıfı'nda Hayta İsmail karakteriyle ve birçok başarılı projeyle gönüllere taht kuran Ahmet Arıman, Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin kadrosuna dahil oldu.

Arıman, dizide müzik öğretmeni 'Tayfun Hoca' olarak seyirci karşısına çıkacak. Kendine has takıntılarıyla dikkat çeken 'Tayfun Hoca’nın Karabayır Lisesi’ne gelişi 'Melek’in hayatında önemli değişimler yaşanmasına neden olacak.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümüyle her perşembe saat 20.00’de SHOW TV’de.