Marissa isimli bir kadın hiç tanımadığı bir adam tarafından cinsel saldırıya uğradı. Saldırganın cinsel ilişkiye girmesi için zorlaması üzerine Marissa, adamın cinsel organının ısırarak elinden kurtuldu.

Rusya'da sapkınlığa geçit yok: Putin LGBT yasasını onayladı Rusya'da sapkınlığa geçit yok: Putin LGBT yasasını onayladı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan Marissa gece geç saatlerde köpeği ile yürüyüşe çıktı. Marissa, tanımadığı bir kişinin saldırısına uğradı. Saldırganın iğrenç ilişki isteğine karşı koyan kadın cinsel organını ısırdı. Yaşadığı acıyla Marissa'ya saldıran sapık, genç kadının yüzüne yumruk atmaya başladı.

Saldırıya uğrayan genç kadın, sapığın elinden cinsel organını ısırarak kurtuldu

"SERT BİR ŞEKİLDE ISIRIP KAÇTIM"

Fox 11 kanalına konuşan Marissa yaşadığı travmatik durumu, "Bu kişiyle savaşmak zorunda kaldım. Kendimi savunmak zorundaydım. Parmaklarını boynuma dolayarak beni sırtına aldı. Parmaklarını ısırdım ve onu itmeye çalıştım. Acı verici çile 30 dakika boyunca sürdü. Benden oral ilişki yapmamı istedi. Bu da cinsel organını elimden geldiğince sert bir şekilde ısırıp ondan kaçma fikrini doğurdu. Ancak cinsel organında ciddi bir şekilde yaralandı ve bu durum onu daha da öfkelendirdi" dedi.

Saldırıya uğrayan genç kadın, sapığın cinsel organını ısırarak tecavüzden kurtuldu

GÖRME YETİSİNİ KAYBETTİ

Kanlar içinde ve belden aşağısı çıplak halde bulunan Marissa'nın ardından saldırgan kısa sürede yakalandı. Talihsiz kadın saldırının ardından yaklaşık birkaç ay kısmen kör kaldığını, duygusal olarak yaşadığı travmanın dışından kemiklerinin kırıldığını ve birkaç dişini kaybettiğini söyledi.