Ünlü oyuncunun setlerde yeralmamasının ardından hayranları dizide yeralıp yeralmadığını sosyal medya dan araştırmaya başladı. İşte  sosyal medya kullanıcıları tarafından aratılan konunun detayları.. 

Gökçe Bahadır diziden ayrılacak mı, dizinin setlerinde neden yok? İşte Gökçe bahadır'a dair haberler..

Başrollerini Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar ve Gülçin Kültür'ün paylaştığı başarılı yapım İsrail dizisi Shitsel'den esinlenen İsrail dizisi Ömer, Ağustos ayında çekilmeye başladı.

Oyuncu Merve Kayaalp toprağa verildi Oyuncu Merve Kayaalp toprağa verildi

Dizinin yepyeni bölümleri 11 Eylül Pazartesi ekrana geldi.

Gökçe Bahadır Ömer dizisinden ayrılıyor mu?

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar ve Gülçin Kültür’ün başrollerini paylaştığı ve İsrail yapımı Shitsel’in uyarlaması olan Ömer dizisi, Ağustos ayında sete çıktı. Dizinin yeni bölümü 11 Eylül Pazartesi günü yayınlandı.

Gökçe Bahadır’ın can verdiği Gamze karakterinin dizideki kaderi merak konusu oldu. Gamze’nin senaryo gereği Amerika’ya gittiği ve önümüzdeki bölümlerde diziden ayrılacağı iddia edildi .Gökçe Bahadır ise oyunculuk kariyeri hakkında yaptığı açıklamada, kendisini geliştirecek ve zorlayacak roller aradığını belirtti. Bu da bazı hayranların diziden veda etmeye hazırlandığı yönünde yorum yapmasına sebep oldu.