Merhum oyuncu Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, Cemil Meriç'in "Birbirini gerçekten seven iki kişiden biri ölürse, aslında ölen hayatta kalandır" sözünü paylaşarak, "03.07.2000'de hayat durmuş. Ben de çabalıyorum. Çok yoruldum" ifadelerini kullandı. Ali Sunal, annesinin bu duygusal paylaşımına kayıtsız kalmadı. 

Yıldız Tilbe'nin kızı Sezen annesinin ikizi gibi! Yıldız Tilbe'nin kızı Sezen annesinin ikizi gibi!

Türk sinemasının unutulmaz ismi Kemal Sunal, 3 Temmuz 2000 tarihinde aramızdan ayrılsa da filmleri hâlâ milyonlar tarafından izleniyor ve hafızalardaki tazeliğini koruyor. Gül Sunal, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık sık eşi Kemal Sunal'a olan özlemini dile getiriyor. 

Kemal Sunal'ın ölüm yıl dönümünde Gül Sunal, eşi ile yıllar önce çektirdiği bir fotoğrafı paylaşarak şu sözleri yazdı: "Birbirini gerçekten seven iki kişiden biri ölürse, aslında ölen hayatta kalandır. Kemal, Cemil Meriç böyle demiş. Gerçekten de öyle oluyor, bil istedim. 03.07.2000'de hayat durmuş, ben de çabalıyorum. Çok yoruldum."

Bu paylaşım üzerine Ali Sunal, annesine, "Ne yorulması? Torunların seninle oynamaya bayılıyor, öyle bir şansın yok gülüm," sözleriyle karşılık verdi. 

Editör: Dilara Adak