Filenin Sultanları Haberleri

Filenin Sultanları haberleri ve güncel Filenin Sultanları gelişmeleri, Filenin Sultanları ile ilgili tüm video, Filenin Sultanları fotoğrafları ve Filenin Sultanları haberleri İşçi Haber sitemizde


Spor

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 2024 Paris Olimpiyat Oyunları kadrosu açıklandı. İşte Filenin Sultanları'nın Olimpiyat Oyunları kadrosu...

Spor

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın, Paris 2024 Olimpiyatları grup aşamasındaki maç programı belli oldu.

Spor

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Milletler Ligi çeyrek finalinde Polonya'ya 3-2 mağlup olarak turnuvaya veda etti.

Spor

Yarın Polonya ile karşılaşacak A Milli Kadın Voleybol Takımımız'da Ebrar Karakurt, Milletler Ligi tarihinin en skorer oyuncusu oldu.

Spor

Filenin Sultanları yarın Çin ile mücadele edecek. Ay yıldızlı ekip Çin'den sonra 16 Haziran'da Brezilya ile karşılaşacak.

Spor

A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Milletler Ligi'nde (VNL) finallere katılmayı garantiledi.

Spor

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Hong Kong'da düzenlenen FIVB Milletler Ligi'nin üçüncü haftasında oynadığı ilk maçta Tayland'ı 3-0 yendi.

Spor

Milletler Ligi'nin son şampiyonu Filenin Sultanları, turnuvanın 3. haftasında Tayland ile karşılaşacak. Mücadele öncesi Asya ülkesinden Melissa Vargas itirafı geldi.

Spor

Milletler Ligi'ndeki 3. hafta mücadelesine yarın Tayland maçıyla başlayacak Milli Kadın Voleybol Takımı'nda tedavisi devam eden Zehra Güneş, kadroda yer...

Spor

A Milli Kadın Voleybol Takımı, ABD'de gerçekleşen FIVB Milletler Ligi'ndeki (VNL) ikinci maçında Sırbistan'ı 3-1 mağlup etti.

Spor

A Milli Kadın Voleybol Takımı, ABD'de düzenlenen FIVB Milletler Ligi'nin (VNL) ikinci haftasının ilk maçında Almanya'yı 3-1 yendi.

Spor

Voleybol Milletler Ligi'nin ABD etabında mücadele edecek A Milli Kadın Takımı kadrosu açıklandı.

Reklam Bloğu
//