Ekranın en popüler erkek oyuncuları belli oldu! En popüler erkek oyuncular listesinde Emanet dizisiyle adını milyonlara duyuran Halil İbrahim Ceyhan 3. sırada.

Sosyal medyada en çok konuşulan erkek oyuncular listesinde Emanet dizisiyle adını milyonlara duyuran yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan 1. sırada. Abda TV tarafından hazırlanan 11 Ocak - 17 Ocak tarihleri arasında 'En Popüler Erkek Oyuncu Listesi'nde 3. sırayı alıp zirveye geçen Halil İbrahim Ceyhan gündeme damga vurdu.Emanet dizisiyle adını büyük kitlelere duyuran yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan sosyal medyada çok konuşuluyor.

Emanet'in Yaman'ı Halil İbrahim Ceyhan'dan karizma şov! 'Siyahların efendisi' - En Son Haber

Resim

Metin Uca ve Barbaros Şansal neden gözaltına alındı? Metin Uca ve Barbaros Şansal neden gözaltına alındı?

Halil İbrahim Ceylan, Emanet dizisinde hayat verdiği Yaman Kırımlı karakterinin yaşamla olan kavgasını, öfkesini, yaşadığı kayıpları ve sevdikleri için ayakta kalmaya çabalamasını izleyicinin yüreğine işliyor. Uzun süredir sosyal medya listelerinin en üst sıralarında yer alan Halil İbrahim Ceyhan'a özellikle yurtdışındaki hayranları büyük bir destek veriyor.  Ünlü oyuncunun sosyal medyadaki popülerliği ise bir hayli yüksek.