Yaptığı paylaşımda kripto dünyasına neden girdiğini aktaran Levent, daha öncesinde de Bitexen isimli borsa ile iş birliği yaptığını belirterek token sistemi için "Verimli bir yöntem olduğunu tecrübe ettik" ifadelerinde bulundu. 

Sinem Kobal'dan hayranlarını sevindirecek haber: Ekranlara geri dönüyor Sinem Kobal'dan hayranlarını sevindirecek haber: Ekranlara geri dönüyor

Öte yandan, tokene ilişkin Bitexen'in paylaştığı verilere ve açıklamalara göre HALUK tokenin toplam arzının 5 milyar adet olarak belirlendiği ve ön satış kapsamında HALUK fiyatının 5 kuruş olduğu bildirildi.

Bu kapsamda, token almak isteyenler en az 20 adet olmak üzere satın alma işlemi gerçekleştirebilecekler.  

HALUK LEVENT SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Sosyal medya hesabından detayları açıklayan Haluk Levent, paylaşımında şu ifadelerde bulundu:

"Yıllar önce Bitexen ile reklam anlaşması yapmıştım. Ve bana kalan geliri öğrencilere burs olarak vermiştim. (Twitter geçmişimden görebilirsiniz )
Ardından deprem zamanı hesabıma kripto paralar gelmişti. Bu paralar da hepinizin gözü önünde Ahbap'a aktarılmıştı.
Türkiye’de ve dünyada 3000 e yakın ünlünün token’ı var. Verimli bir yöntem olduğunu tecrübe ettik. Şimdi bu dijital yolu, kapsamlı şekilde deneyimlemek niyetindeyiz.
Bu doğrultuda yeni bir token çıkartmaya karar verdik.
Adı: HALUK Token
HALUK Token önemli faydalara da sahip olacak. Detayları whitepaper üzerinden okuyabilirsiniz. Tüm süreç, her adımı ile şeffaf ilerleyecek.
Buradaki AMACIMIZ:
BU TOKEN’IN BANA KALAN TÜM GELİRİ: SADECE DEPREM BÖLGESİNE YAPTIĞIMIZ VE YAPACAĞIMIZ OKULLAR İÇİN KULLANILACAK. BEN TEK KURUŞ İSTEMİYORUM.
VE YİNE HER ZAMANKİ GİBİ ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE CANLI LİNKLERDEN TOKEN’IN TÜM HESAPLARINI SİZLERE GÖSTERECEĞİZ.
Kripto kullanıcılarına her zaman, ama her zaman, söyleyeceğim tek şey şu: Lütfen bu tür yatırımlarınızı bütçenizi sarsmayacak bir şekilde yapın."

Kaynak: WebTekno