Oyuncu Hande Erçel'in fenomen haline gelen minik yeğeni Mavi'nin sağlığıyla ilgili üzücü haber geldi.

Kerem Bürsin sosyal medyayı sallıyor Kerem Bürsin sosyal medyayı sallıyor

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in kendisi gibi fenomen haline gelen ablası Gamze Erçel'in minik kızı Mavi ile ilgili bir süredir iddialar yer alıyordu.

Sosyal medyanın gözdesi 2,5 yaşındaki Mavi'nin kanser hastalığı ile mücadele ettiği iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Bunun üzerine bugün anne Erçel'den sevenlerini çok üzecek bir açıklama geldi.

Gamze Erçel Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Bizi merak edenler; bizler iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz...
İki hafta önce kızımız Mavi'yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de gayet iyi. Normalde böyle bir açıklamayı yapmak gibi bir niyetimiz yoktu. Önceden çekimleri yapılmış ve anlaşmamız olan içerikleri paylaşmak dışında pek aktif değildim zaten. Süreci de elimizden geldiğince gizli tutmaya hatta aile büyüklerimize de ufak bir sağlık sorunu yaşıyoruz diyerek tamamlamaktı niyetimiz. Fakat çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde bu konu birilerinin Magazin malzemesi haline gelmiş oldu. Şuana kadar hemen hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı. Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren diğer Magazin sayfalarına ayrıca teşekkür ederim. Çünkü en başında dediğim gibi biz bu işi en sessiz, sakin bir şekilde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı... Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler"