Kenan Doğulu'dan ekonomi yorumu: Artık orta seviyede insan kalmadı Kenan Doğulu'dan ekonomi yorumu: Artık orta seviyede insan kalmadı

İstanbul'da cumartesi günü konser verecek olan ünlü şarkıcı Hayko Cepki, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak konserin saatinde dğişikliğe gidildiğini ve daha erken bir saatte konsere başlanılacağını duyurdu. 

HAYRANINI KIRMADI

Bir hayranı tarafından yapılan "İlk defa çeyrek final gördüm. Maç saatinde Hayko Cepkin konserindeyiz. Şansım bu kadar." paylaşımı sonrası Cepkin, açıklamada bulunarak konser saatini daha geri bir saate çektiğini bildirdi. 

"HİZMET KAPINIZA KADAR GELDİ"

Takipçisinden gelen yorum sonrası hayranını kırmayan Cepkin, hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Hizmet kapınıza kadar geldi. Milli takım çeyrek finale kalınca, Ataköy Marina konserimiz ile aynı gün aynı saate denk geldi. Biz de maç kaçmasın, izlenilsin diye konser saatimizi 20.15'e çektik. 22.00'de konser biter, sonra (şu anki) bilete göre minimum 5000 kişi maçı seyrederiz. İşte hizmet. Bizimle uyum içinde hareket eden organizasyona da teşekkürler. Tekrar belirtiyorum dakik oluşumu zaten biliyorsunuz tam 20.15 konserimiz başlar ki maç saatine sarkmayalım. Sevgiler"

Kaynak: SonDakika.com