Yılmaz Erdoğan ile Hazar Ergüçlü'nün başrol oynadığı 'İnci Taneleri' dizisi sezon finali yaparken, Kanal D'nin yeni dizisinde merak edilen detaylar belli oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yapım şirketi BKM'nin çekeceği 'Annem Ankara' dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'dan günler sonra açıklama: Bir aydır ilaçlar ve serumlarla ayaktayım Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'dan günler sonra açıklama: Bir aydır ilaçlar ve serumlarla ayaktayım

ANNEM ANKARA DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU KİM OLDU?

Bergüzar Korel, kızı Leyla'yı dünyaya getirdikten sonra 'Düğüm' adlı dizi ile seyircisiyle buluşmuştu. 42 yaşındaki oyuncu, sezon öncesi gelen teklifleri değerlendirirken sezonun iddialı işlerinden 'Annem Ankara' dizisinden teklif gitti.

İnci Taneleri dizisinin yerine Kanal D'den yeni dizi... Başrole flaş isim - Resim : 1

ANNEM ANKARA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Başak Angigün 'Annem Ankara' dizisinin senaryosunu, evlatları için büyük bir savaş veren kendi annesi Zuhal Angigün'ün gerçek hayat hikayesinden esinlenerek kaleme aldı.

Bergüzar Korel'in eğer kabul ederse cefakar bir anneyi oynayacağı 'Annem Ankara' dizisini yönetmen Faruk Teber yönetecek.

Editör: Yudum İmal