Dolar'da yaşanan hareketlilik altın fiyatlarını etkilemeye devam ediyor. Güne 1000 liranın üzerinde başlayan gram altın yükselişini sürdürüyor. İslam Memiş'ten altın için tarih vererek yatırımcılara seslendi.

Altın fiyatlarının seyri hakkında birçok uzmanlardan önemli açıklamalar geliyor. Altın ve Para Piyaları Uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarında yaşanan yükselişlerin devam edebileceğini ancak kalıcı olmasını beklemediğini belirtti. Memiş,"Bütün varlıklarınızı satın, TL'ye geçin. Hem kar edeceksiniz, hem de bu vatana, Mehmetçiklerimize ve polislerimize destek vermiş olacaksınız. Vicdanınız da rahat olmuş olacak. Bugün Türkiye'ye sırt verme, Türkiye'nin operasyon sürecine el atma günüdür." ifadelerini kullandı. 

Motorine indirim geldi! Motorine indirim geldi!

ALTIN FİYATLARI DÜŞECEK Mİ?

Memiş, "Bütün varlıklarınızı satın, TL'ye geçin. Hem kar edeceksiniz, hem de bu vatana, Mehmetçiklerimize ve polislerimize destek vermiş olacaksınız.  Vicdanınız da rahat olmuş olacak. Bugün Türkiye'ye sırt verme, Türkiye'nin operasyon sürecine el atma günüdür." ifadelerini kullandı. Kendisinin de sattığını ve çevresindekilere sattırdığını belirten Memiş, "İster al ister sat. Yükselecek. Bu da benim taarruzum, bu de benim milli mücadelem." dedi.