"Tutunamayız, Barbar, Beklenen Gemi, Seni Buldum Ya" gibi şarkıların sahibi Kaan Boşnak bu sefer hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Eşi tarafından ortaya atılan iddialar hakkında henüz bir açıklama yapmayan Boşnak, eleştiri yağmuruna tutuldu.

Sosyal medya Kaan Boşnak ve eşi Başak Cengiz Torun ile yankılanıyor. Kısa bir süre önce sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Başak Ceylan, Kaan Boşnak hayranlarını şoke etti.

Bakan EYT'deki son durumu açıkladı: İşte düzenlemenin ayrıntıları Bakan EYT'deki son durumu açıkladı: İşte düzenlemenin ayrıntıları

Hem aldatılıp hem de dayak yediğini iddia eden Başak Ceylan Torun'a destek mesajarı gelmeye devam ederken Kaan Boşnak tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

Twitter'da "Kaan Boşnak" etiketi ile binlerce paylaşım yapıldı ve halen yapılmaya da devam ediyor. Şimdiye kadar ünlü şarkıcı hakkında 3.239 Tweet atıldı.

TARTIŞMAYA SEVGİLİSİDE KATILDI

Ünlü rockçının evliyken yasak ilişki yaşadığı iddia edilen sevgilisi Y.E. ortaya çıktı.

 Y. E., şarkıcı Kaan Boşnak'la ilgili şu iddiaları sıraladı: "Yaşattığı psikolojik ve fiziksel istismar ve şiddet sonrası ilişkimiz sona erdi. Benim binde birimi bile hak etmedi. Bundan sonra hayatımı kontrol edemeyecek!

Kaan Boşnak: albümler, şarkılar, çalma listeleri | Deezer'da dinle

Hakkında ağır suçlamalar bulunan Boşnak ise sessizliğini neden bozmadığı merak konusu...