Özgür Özel ile Meral Akşener bir araya geldi! Özgür Özel ile Meral Akşener bir araya geldi!

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, kentte sosyal yaşam alanının olmadığı yönündeki eleştirilere çok konuşulacak bir tepkide bulundu.

Başkan Vergili, “Sen ne yaşam alemi istiyorsun?" diye çıkışarak "Benim çocukluğumda dört tane pavyon vardı. Şimdi yok. Bunlara mı özeniyorsunuz?" dedi.

"MEYHANE-PAVYON AÇAMAM"

"Ne istiyorlarsa, söyleyin onu da yapalım." diyen Vergili, konuşmasının devamında, "Ama kusura bakmasınlar, meyhane açamam, pavyon da açamam. Ama bunun dışında; vatandaşımız ne isterse vermek, sunmak mecburiyetindeyiz” ifadelerini kullandı.

Vergili, Kanyon Park Düğün Salonu’nun açılışında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Çay-kahve içilecek yer, restoran derseniz; her yerde var. 100. Yıl Mahallemizin, İstanbul’dan farklı bir tarafı yok ki… 100. Yıl Mahallesi, Karabük’ün dışında mı? Karabük’ün içi de öyle: Kapalı caddemiz var, yaşam alanlarımız, iki tane alışveriş merkezimiz var. Daha ne istiyorsunuz?

"NE İSTEDİĞİNİZİ BEN BİLMİYORUM"

Sizin ne istediğinizi ben bilmiyorum. Söyleyin onu da yapalım. Ne istiyorlarsa, söyleyin onu da yapalım. Ama kusura bakmasınlar, meyhane açamam, pavyon da açamam. Ama bunun dışında; vatandaşımız ne isterse vermek, sunmak mecburiyetindeyiz. İnşallah bunların hepsini de yaparız.”