Adını Feriha Koydum dizisiyle ünlenen ve Kızılcık Şerbeti dizisinde rol alan Feyza Civelek, dizinin gelecek bölümlerine dair merak edilenleri paylaştı. Sosyal medyada büyük ilgi gören dizide, Civelek'in canlandırdığı Nilay karakterinin yaşayacağı aşk ve dram dolu maceralar izleyicileri heyecanlandırıyor. Civelek, dizinin senaryosuna ilişkin dikkat çeken ipuçları paylaştı.

Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay karakterini canlandıran başarılı oyuncu Feyza Civelek, hem oyunculuğu hem de karakterinin gelişimiyle izleyicilerin ilgisini çekiyor. Önceleri perukla rol alan Feyza Civelek daha sonra türbanlı olarak rolüne devam etmişti.

Kızılcık Şerbeti'nde Farah Zeynep Abdullah'ın rolü şaşırttı! Kızılcık Şerbeti'nde Farah Zeynep Abdullah'ın rolü şaşırttı!

"Türbandan çıkabilirim"

Feyza Civelek, dizide canlandırdığı Nilay karakterinin geleceğiyle ilgili merak edilenleri anlattı. Nilay'ın doğum yaptıktan sonra türbanını çıkarabileceğini söyleyen oyuncu, "Çocuğum doğduktan sonra türbandan çıkabilirim" dedi.

Kızılcık Şerbeti dizisindeki Nilay rolüyle izleyicilerin gönlünde taht kuran Feyza Civelek, son zamanlarda zayıfladığı için çok konuşulmuştu. Verdiği kilolar için nasıl bir yol çizdiğini açıklayan oyuncu Feyza Civelek, "Her gün 1.5 saat yürüdüm. Sebze ağırlıklı beslendim"  demişti.