Aydın'ın Efeler ilçesinde iddiaya göre ağaçlık bir alanda köpeğe tecavüz ederken yakalanan şüphelinin akılalmaz savunması gündem oldu.

Aydın'ın Efeler ilçesinde ağaçlık bir alanda iddiaya göre köpeğe tecavüz ederken yakalanan şüpheli, mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Mahkemedeki ifadesinde köpeğe tecavüz ettiğini kabul eden şahıs savunmasında, "Eşimle uzun süredir cinsel ilişki yaşamadığım için şeytana uydum" ifadelerine yer verdi. 

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda, bir şahıs, ağaçlık alanda görüntülerini çektiği bir başka vatandaşın köpeğe tecavüz ettiğini iddia etmişti.

Görüntülerdeki şüpheli M.B. (56), kendisini yakalayan kişiyi görünce hızla olay yerinden kaçtı. Yapılan ihbar ve çekilen görüntü üzerine harekete geçen Aydın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Köpeğe tecavüz eden şahıstan akılalmaz savunma: Eşimle uzun süredir ilişkiye girmiyordum

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Yapılan çalışma sonunda M.B. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Yunus Timleri tarafından yakalanarak Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen M.B. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Aybimaş yöneticisi Ramazan Ayan'dan BİM CEO'su Galip Aykaç'a: "Bim'leri kapattıracağız'' Aybimaş yöneticisi Ramazan Ayan'dan BİM CEO'su Galip Aykaç'a: "Bim'leri kapattıracağız''

SAVUNMASI PES DEDİRTTİ

Hakim karşısına çıkartılan M.B, "Köpek yanıma geldi. Tost verdim. Elimdeki birayı içmek için çalılık alana gittim. Üstüm başım kıl olmasın diye kıyafetlerimi çıkardım. Eşimle uzun süredir cinsel ilişki yaşamadığım için şeytana uydum. Köpeğin cinsel organını elledim. Tecavüz etmiş olabilirim. Aşırı alkollüydüm" şeklinde ifade verdi.