Üsküdar Marmaray durağında tren seferi durduruldu, yolcular peronlardan dışarı çıktı. İstasyonda, "acil bir durum sebebiyle tüm yolcuların peronları derhal terk etmeleri gerekmektedir" anonsları yapıldı. Olay hakkında yapılan açıklamada bir yolcunun amacı dışında yangın butonuna basması sonucu yangın alarmının devreye girdiği belirtildi. Polis ekiplerinin istasyondaki çalışmalarının ardından seferler normale döndü.

İstanbul Üsküdar'da Marmaray durağında henüz bilinmeyen bir sebeple tren seferi durduruldu. Perondaki yolcular ise trene alınmayarak peronlardan dışarıya yönlendirildi.

İstasyonda ise "acil bir durum sebebiyle tüm yolcuların peronları derhal terk etmeleri gerekmektedir" şeklinde anonslar yapıldı.

"BİR YOLCU AMACI DIŞINDA YANGIN BUTONUNA BASTI"

Aybimaş yöneticisi Ramazan Ayan'dan BİM CEO'su Galip Aykaç'a: "Bim'leri kapattıracağız'' Aybimaş yöneticisi Ramazan Ayan'dan BİM CEO'su Galip Aykaç'a: "Bim'leri kapattıracağız''

Konuyla ilgili Marmaray'dan yapılan açıklamada, 'Üsküdar istasyonunda bir yolcunun amacı dışında yangın butonuna basması sonucu yangın alarmı devreye girmiş, otomatik istasyon boşaltma anonsu yapılmıştır.' denildi.


Polis ekiplerinin çalışmalarının ardından tren seferleri normale döndü.