Gloria Jean's kahve zincirine dair çıkan iflas iddialarını reddeden şirket ortağı Mehmet Dinçerler, "Zaman zaman markamızı zedelemeye yönelik benzer iddialarla karşılaşsak da, biz güçlenerek ve büyüyerek yolumuza devam ediyoruz" şeklinde konuştu. Dinçerler, şirketin sağlam adımlarla ilerlediğini vurgularken, iflas iddialarını ise şu sözlerle yalanladı:

“Son birkaç saat içerisinde sosyal medyada ve internette dolaşan markamızla ilgili haberin aslı olmadığı gibi hakkımda ve ortağı olduğum hiçbir şirkette böylesine bir başvuru veya dava yoktur.

Ameliyattan çıkan İbrahim Tatlıses'in doktorundan ilk açıklama! Ameliyattan çıkan İbrahim Tatlıses'in doktorundan ilk açıklama!

Markamız benzer iddialarla ara ara yıpratılmaya çalışılsa da biz yolumuza daha güçlü adımlarla ve büyüyerek devam ediyoruz. Yayınlanan haberin aksine markamıza olan yoğun ilgiyle hem Türkiye’de hem de Avrupa’da daha da güçleneceğimiz günlerin müjdesini vermek ister, asılsız bu içeriğe özellikle itibar etmemenizi ve çıkan asılsız haberi yapan kişi ya da kurumlara karşı tüm hukuki haklarımızı kullanacağımızı bildirmek isterim.”

Editör: Dilara Adak