Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava durumu tahminlerine göre 3 bölge sağanak yağışın etkisi altına girecek.

Meteoroloji tarafından paylaşılan son verilere göre sağanak yağışlar geri dönüyor. Meteoroloji, 3 bölgeyi sağanak yağışlar konusunda uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey ve iç kesimleri ile Doğu Akdeniz parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğleden sonra Marmara, Doğu Akdeniz'in Toroslar Mevkii, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Bolu, Artvin, Osmaniye ve Ardahan çevreleri ile Adana'nın kuzey ve doğu, Hatay'ın kıyı, Kahramanmaraş'ın batı ilçelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞINDA DEĞİŞİKLİK YOK

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, genellikle mevsim normalleri civarında, kuzey ve iç kesimlerde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın genellikle kuzeyli, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

İSTANBUL °C, 32°C
Parçalı zamanla yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinde yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ANKARA °C, 36°C
Az bulutlu ve açık, öğleden sonra parçalı bulutlu

İZMİR °C, 32°C
Az bulutlu ve açık, öğleden sonra parçalı bulutlu

ANTALYA °C, 31°C
Az bulutlu ve açık

KASTAMONU °C, 35°C
Az bulutlu ve açık, öğleden sonra parçalı bulutlu

SAMSUN °C, 30°C
Az bulutlu ve açık, öğleden sonra parçalı bulutlu

HDP'ye Diyarbakır'da şok: Binaya mühür vuruldu HDP'ye Diyarbakır'da şok: Binaya mühür vuruldu

ERZURUM °C, 28°C
Parçalı bulutlu

DİYARBAKIR °C, 39°C
Az bulutlu ve açık