Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan 5 günlük hava tahmin raporununa göre ülke genelinde çöl sıcaklıkları etkili olacak.

Kılıçdaroğlu'ndan o sözlere yanıt: 'Kafandaki tilkiler diline vuruyor Erdoğan' Kılıçdaroğlu'ndan o sözlere yanıt: 'Kafandaki tilkiler diline vuruyor Erdoğan'

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava tahmin raporunu açıkladı. Mevsim normallerinin altında seyreden hava sıcaklığının artacağı ve ülke genelinde çöl sıcaklıklarının hakim olacağı belirtilirken İstanbul ve Ankara'da hissedilen sıcaklıkların 35 dereceleri bulması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; bugün, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları,Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Tokat, Muş ve Hatay çevreleri, Adana ve Osmaniye'nin güney kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Trabzon'un doğu ilçeleri, Rize çevreleri ve Artvin'in kıyı kesimlerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

Hava sıcaklığı, İç ve doğu kesimlerde 2-6 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı bekleniyor. İstanbul'da ise bugün güneşli bir hava beklenirken öğle saatlerinde hissedilen sıcaklık 26 dereceyi görecek. Rüzgârın da hafiflemesiyle sıcaklıklar da artış görülecek.

BUGÜN HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Meteoroloji raporu yayımladı: Çöl sıcakları geliyor

15 EYLÜL PERŞEMBE HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Meteoroloji raporu yayımladı: Çöl sıcakları geliyor

16 EYLÜL CUMA HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Meteoroloji raporu yayımladı: Çöl sıcakları geliyor

17 EYLÜL CUMARTESİ HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Meteoroloji raporu yayımladı: Çöl sıcakları geliyor