5. vagonda metro hattında kaydedilen görüntüyle birlikte tren hattında can pazarı yaşandı . Yağmur sularının trenin içine akmasıyla ve vatandaşların yaşadıkları korku sonrasında o anları kaydetmesiyle sosyal medya da gündem oldu.

Zimbabve'deki maden kazasında 6 kişi öldü Zimbabve'deki maden kazasında 6 kişi öldü

OTOYOL ÇIKIŞI DA ULAŞIMA KAPANDI

Kırmızı alarma geçilerek duraklar arası ulaşımın tamamen kesildiği Madrid metrosunda yapılan çalışmaların ardından yeniden hizmet verilmeye başlanırken, San Isidro Köprüsü yanındaki Manzanares yakınındaki otoyol çıkışı da yoğun su birikmesinden dolayı ulaşıma kapandı.

İspanya'nın başkenti Madrid'de gece yarısı etkisini artıran sağanak yağış ulaşımda ciddi aksamalara neden oldu. Sel sularının bastığı Madrid metrosunda kaydedilen bir görüntü ise kentte yaşanan durumun vahametini gözler önüne serdi. İnternete düşen videoda, yağmur sularının vagonun içine dolduğu ve büyük panik yaşayan vatandaşların ellerindeki cep telefonlarıyla o anları kayıt altına aldığı görülüyor.

Dünya genelinde etkili olan sağanak yağışlar İspanya'nın başkenti Madrid'de de hayatı resmen felç etti. Kuvvetli yağışlar nedeniye ulaşımda ciddi sıkıntılar yaşanırken, birçok metro istasyonu ve güzergahı sular altında kaldı.