Ekranların sevilen gündüz kuşağı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 15 yaşındaki kız çocuğu Y.S.'yi kaçırdığı iddia edilen 48 yaşındaki N. A. gözaltına alındı.

İstanbul Silivri ilçesinde 15 yaşındaki Y.S, 25 Ağustos'tan beri haber alınamadı. Günlerce kızına ulaşamayan S.K.,Gazeteci Müge Anlı’dan yardım istedi.

Müge Anlı’nın canlı yayınına katılan anne, 15 yaşındaki kızının 48 yaşındaki N. A. tarafından kaçırıldığını ileri sürdü.

Bir baba bile kızına bu şekilde sarılmaz

Daha önce kızını kaçırmak için evlerinin penceresine merdiven bile dayadığını anlattı. İddiaların odağındaki N. A., küçük kızla bir ilgisi olmadığını söyleyerek iddiaları reddetti.

Akın Akınözü Tuzak'taki imajıyla dikkat çekiyor Akın Akınözü Tuzak'taki imajıyla dikkat çekiyor

Müge Anlı’nın ulaştığı, 48 yaşındaki N. A.’nın kayıp Y.S’ye arkadan sarılırken olan fotoğrafı ise emniyet yetkililerini harekete geçirdi.

Müge Anlı, "Bir baba bile kızına bu şekilde sarılmaz. Sen nasıl sarılabiliyorsun? Buradan kamuoyu olarak yetkililere ihbarda bulunuyorum." dedi.

N. A.’ya canlı yayında gözaltı

Müge Anlı’nın canlı yayınını ihbar kabul eden Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği ekipleri, N. A.’yı canlı yayında gözaltına aldı.

Ekranda N. A.’yı görüp tanıyan izleyiciler; Müge Anlı’yı arayarak, küçük yaştaki kızları rahatsız ettiğini anlattılar.

İHA'nın haberine göre; isyan ettiren olayın ardında Müge Anlı, "Bu fotoğraf binlerce çocuğun eğitim ve iş hayatından mahrum kalmasına sebep oluyor." açıklamasını yaptı.