ATV'nin sevilen programı "Müge Anlı ile Tatlı Sert"te yaşananlar izleyiciyi ekran başına kilitledi. Bir süredir aranan Şaban Ataş'ın eski eşi Emine'nin cinayeti itiraf etmesinin ardından muhabir, cesedin atıldığı yere giderek taşların arasında Şaban Ataş'ın cansız bedenini buldu. Bu anlar hızla sosyal medyada gündem oldu.

Türkiye-Afganistan vize muafiyeti anlaşması durduruldu Türkiye-Afganistan vize muafiyeti anlaşması durduruldu

52 gündür kayıp olan inşaat ustası Şaban Ataş , Müge Anlı'nın programında aranıyordu. Edinilen bilgiye göre, Seydikemer ilçesinde 22 Mart tarihinde ortadan kaybolan Şaban Ataş'tan bir daha haber alınamadı.

Geçtiğimiz hafta Bahri Ataş ile birlikte Müge Anlı'nın programına katılan Emine Karabulut, eski eşi ve aynı zamanda aynı çatı altında yaşadığı Şaban Ataş'ın nerede olduğunu bulmak amacıyla programa katılmıştı.

“İPLE BOĞDU, ARDINDAN CESEDİ GÖTÜRDÜ”

Boşanmasına rağmen Şaban Ataş ile aynı evde yaşamaya devam eden Karabulut'un itirafında “Kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban’ı iple boğdu, ardından cesedi götürdü” dediği iddia edildi.

Dün yayın sonrasında Emine Karabulut, 52 günlük bir süre boyunca kayıp olan ve inşaat işçisi olarak çalışan üç çocuk babası Şaban Ataş'ın, Burhanettin Öztürk tarafından öldürüldüğünü kabul etti.

Cinayet itirafının ardından Emine Karabulut ve oğlu Ataş'ı öldürdüğü iddia edilen Burhanettin ile bugünkü programda yer aldılar. Şaban Ataş'ın cesedini Burhanettin ile birlikte gömdükleri yerin detaylarını aktardılar.

Bu esnada, program muhabiri cesedi bulmak için belirtilen bölgede canlı yayındaydı. Şaban Ataş'ın cesedi, yayın esnasında bulundu. Ceset, taşların arasına sarılmış bir battaniye içerisinde gömülü bir şekilde bulundu.

Kaynak: CNN Türk

Editör: Elif Zülfigaroğlu