Yaratıcı koltuğunda Steve Blackman ve Jeremy Slater’ın yer aldığı Netflix dizisi The Umbrella Academy ilk sezonu ile 2019’da izleyicilerin karşısına çıkmıştı. İzleyiciler tarafından çok beğenilen ve yeni sezonları merakla beklenen The Umbrella Academy 2. Sezon 2020’de, 3. sezon ise 2022’de izleyicilerle buluşmuştu.

Bugüne dek 7 defa Primetime Emmys adaylığı alan The Umbrella Academy, aynı gün dünyaya gelen ve süper güçlere sahip bir grup gencin dünyayı kurtarma hikâyesi konu ediniyor.

Mal varlığına el konulan Eylül Öztürk'ten açıklama geldi! Mal varlığına el konulan Eylül Öztürk'ten açıklama geldi!

Son sezonunda dünyanın sonu gelmişken birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan gençlerin maceraları ele alınırken Netflix'ten gelen karar izleyicileri şaşırttı. Popüler dizi The Umbrella Academy, 4.sezonuyla final yapacak. 

Netflix’in paylaşımıyla The Umbrella Academy dizisinin 2024 yılında yayınlanacak olan 4.sezonunun final olacağı belirtildi. Ancak dizinin yayın tarihi ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Geçtiğimiz sezon haziran ayında yayınlanan dizinin yine yaz döneminde yayınlanarak seyircilere veda etmesi bekleniyor.