Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışma sonucunda Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş şehit oldu. 28 yaşındaki Erkuş'un acı haberi, Malatya'da yaşayan ailesine iletildi.

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada, Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş'un şehit olduğunu duyurdu.

Ortaköy'deki silahlı saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı Ortaköy'deki silahlı saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı

Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda, hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" ifadeleri kullanıldı.

AİLESİNE ACI HABER VERİLDİ

Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş'un (28) acı haberi, Malatya'da yaşayan ailesine iletildi. Şehidimizin babası Niyazi ile annesi Suna Erkuş'un evine ve sokağa Türk bayrakları asıldı.

3 aylık nişanlı olduğu öğrenilen Şehit Serkan Erkuş'un cenazesi, yarın öğle vakti düzenlenecek törenle toprağa verilecek.