Trabzonspor'un şampiyonluğunun hemen ardından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asılan şampiyonluk bayrağını üçüncü denemesinde keserek tüm dikkatleri üzerine çeken Rambo Okan hakim karşısında ilginç savunma yaptı işte haberin detayı...

Koyu Fenerbahçe tarafrari olarak bilinen 'Rambo Okan' lakaplı Okan Güler Trabzonspor taraftarlarından özür diledi.

Okan Güler, iki defa 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'deki Trabzonspor bayrağını keserek gözaltına alınmıştı.Akabinde 11 Mayıs Çarşamba günü üçüncü denemesinde amacına ulaştı. Ardından Trabzonspor Hukukçular Derneği, Trabzonspor bayrağını kesen Rambo Okan hakkında suç  duyurusunda başlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Biden görüştü! İlk açıklama Beyaz Saray'dan! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Biden görüştü! İlk açıklama Beyaz Saray'dan!

Rambo Okan gözaltına alındı

Dernek savcılığa verdiği dilekçede Rambo Okan'ın Trabzon ve Trabzon taraftarına yönelik ülke çapında nefret havası oluşturmaya çalıştığını ve üzücü olaylarının yaşanmasına sebebiyet verdiğini belirterek Rambo Okan 'dan şikayetci oldu.

Okan Güler adliyeye gelerek ifade verdi şu sözlere yer verdi "Ben bıçağı kendime tersine çevirerek tutmuştum. Kendimi veya başkasını öldürme niyetim yoktu. Bir daha köprüye çıkarsam başka takımın bayrağını kesmeyeceğim. Kesersem Galatasaraylı olayım. Ben evli değilim ama Fenerbahçe ile evliyim" şeklinde konuştu. Sorgusun ardından Hakimlik, Rambo Okan'ı adli kontrol şartıyla serbest bıraktı..