Arda Güler, antrenmanlarda iyi bir performans ortaya koymasına rağmen Carlo Ancelotti tarafından bir türlü süre alamıyor. Bu durum, İspanya basını başta olmak üzere Real Madrid içinde de sık sık gündeme geliyor.

"JENERASYONUNUN EN İYİ YETENEĞİNE İMZA ATTIRDIK AMA FAYDALANAMIYORUZ"

Real Madrid'in lig ve uluslararası arenadaki başarılarında çok önemli bir konumda olan Scout Şefi Juni Calafat, Arda Güler ile ilgili olarak Başkan Florentino Perez ile görüştü.

arda-4

İspanya medyasında yer alan haberde, Calafat, Arda Güler ile ilgili olarak "Jenerasyonunun en iyi yeteneğine imza attırdık ve ondan faydalanmıyoruz." diyerek Arda Güler'in oynatılmamasıyla ilgili şikayetini Florentino Perez'e iletti.

"BAŞKAN HAREKETE GEÇMELİ"

Haberin devamında, Real Madrid projesi için Juni Calafat'ın önemine dikkat çekilirken Başkan Perez'in Calafat'ın görüşlerine son derece önem verdiği aktarılıyor.

Haberde ayrıca, Perez'in harekete geçmesi gerektiği ifade edilirken gelecek sezon Arda Güler'in önünde kiralık olarak gitmenin bir seçenek olduğu aktarılıyor.

Aziz Yıldırım: Galatasaray'ı nasıl yendiysen hepsini de yenmeliydin Aziz Yıldırım: Galatasaray'ı nasıl yendiysen hepsini de yenmeliydin

Editör: Ali Çetin