Show TV ekranlarında yayımlanan ve izlenme rekorları kıran Sandık Kokusu dizisinde, izleyicileri şaşırtacak bir gelişme yaşanacak. Dizinin sevilen karakterlerinden Atilla'ya hayat veren Metin Akdülger, beklenmedik bir kararla diziden ayrılma kararı aldı.

Metin Akdülger'in canlandırdığı Atilla karakteri, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle izleniyordu. Ancak oyuncunun diziden ayrılma kararı, hayranlarını üzecek. Dizinin hayranları, Atilla karakterinin diziden ayrılmasının hikayeye nasıl yansıyacağını merakla takip ediyor.

YENİ BAŞROL MÜ GELECEK?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizide beklenmedik bir gelişme yaşandı. “Sandık Kokusu” dizisi çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Show TV’nin yeni sezonda devam onayı verdiği dizi Uğur Yücel ile Demet Akbağ’ı da yıllar sonra aynı projede buluşturmuştu. Fenomen dizilerin yazarları Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı dizide başrol kadrosundan bir oyuncu ekibe veda ediyor.

Sandık Kokusu dizisinde seyirciyi yıkan veda! Ekipten ayrıldığı öğrenildi - Resim : 1

Genç oyuncu Gülşah Çomoğlu yaşamını yitirdi Genç oyuncu Gülşah Çomoğlu yaşamını yitirdi

Dizinin Atilla’sı Metin Akdülger “Sandık Kokusu”na veda edecek. Dizinin 23. Bölümünde Karsu (Özge Özpirinçci) çocuklarının velayetini kaybetmesine sebep olan Atilla’dan gitmesini istiyor. Fragmanda da gündeme gelen bu isteğin aslında bir veda olduğu öğrenildi. Sandık Kokusu’na yeni başrol erkek oyuncu geleceği de kulislerde konuşulmaya başlandı.

Editör: Yudum Özel