Sabah'ta yer alan habere göre, Erzan, mektubunda mahkeme başkanından gerçekleri ispat edebilmesi için yardım talep etti. "Yazım çirkin, özür dilerim. Ellerim titriyor" diyerek başladığı mektubunda Erzan, "Kendimi para diye çıldıran insanların arasında buldum. Benden para alan kişiler, 'Seçil'i görünce gözümüzün önüne dolar geliyor' diye espri yapıyorlardı. Para, bankaya değil, Trakya'dan İstanbul'a dahi gelmiyordu" ifadelerine yer verdi.

Ticaret Bakanlığı'ndan "güvensiz ürüne karşı sıfır tolerans": O firmalara ceza yağdı Ticaret Bakanlığı'ndan "güvensiz ürüne karşı sıfır tolerans": O firmalara ceza yağdı

Mektubunda kimden ne kadar para aldığını ve ne kadar geri ödediğini detaylandıran Erzan, kendisinin de 1 milyon 600 bin dolar mağduriyetinin bulunduğunu belirtti. Ayrıca, "Arda Turan'ın söylediği gibi çok yüklü nakdi yoktu. Anaparasının neredeyse tamamını aldığı halde bir o kadar daha hemen istiyor, acele ediyor, bunun için baskı yapıyor, kendisi de telaşlanıyordu. Ayhan Akman, Zekeriyaköy'deki inşaat projesine benden aldığı faizler ile başlamak istiyordu" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kaynak: Haber Global, Sabah