Sedat Peker, Nihal Olçok'a "Vekaletinizi şerefle kabul ediyorum, başarılı olamazsam beni lütfen kınamayın" diyerek yanıt verdi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, "Bana yaşatılanlar için vekalet vermek istiyorum size, ben başa çıkamadım, yorgunum" diyen 15 Temmuz'daki darbe girişiminde eski eşi Erol Olçok'u ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok'a yanıt verdi. Peker, "Vekaletinizi şerefle kabul ediyorum, başarılı olamazsam beni lütfen kınamayın" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan DEAŞ'ın şehit ettiği askerin ailesine ziyaret Kılıçdaroğlu'ndan DEAŞ'ın şehit ettiği askerin ailesine ziyaret

Sedat Peker, "Deli Çavuş" isimli Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda,

"Sayın Nihal Olçok,  hanımefendi tweetinizde yazmış olduğunuz çok değerli sözlere geç cevap yazdığım için lütfen hakkınızı helal ediniz. Çevremdekiler beni hazır cevap ve pratik zekalı bir insan olarak kabul ederler. Ancak sözlerinizin manevi yükü o kadar ağırdı ki şu ana… kadar düşünmek zorunda kaldım. Ben Kafkas asıllı Karadenizli bir Türk ailesinin çocuğuyum. Bizim kültürümüzde şehit aileleri devlet başkanından bile önce gelir. Sizin yorgun olduğunuzu anlatan satırları okumak inanın ki beni çok yordu (ne kadar empati yapsam da sizin hissettiklerinizi anlayamam.  Vekaletinizi şerefle kabul ediyorum. Eğer ki bu ağır yükün altından gelecek zamanlarda kalkamazsam, başarılı olamazsam beni lütfen kınamayın. Ancak elimden gelen her şeyi yapacağıma lütfen inanın ( SÖZ NAMUS )." açıklamasında bulundu.