Organize suç lideri Sedat Peker, "Deli Çavuş" isimli Twitter hesabı üzerinden şarkıcı Gülşen'in içerisi alınmasına ilişkin değerlendirmede bulundu. Peker, "Gülşen’in 30 Nisan’da söylemiş olduğu bir sözü, tam da benim açıklama yaptığım gün gündeme getirmek aslında iyi bir stratejiydi" dedi.

"Deli Çavuş" hesabından yapılan paylaşımda şunlar kaydedildi: 

"Ulan namusu aldığı maaş kadar olanlar, görünen o ki benim açıklamalarımı baskılamak için toplumun hassas dengelerini etkileyecek geçmişte yaşanmış bazı olayları el altında bekletiyorsunuz. Centilmen  savaşçı olarak size bir tavsiyem var; cephanenizi idareli kullanın.

"Gülşen’in  30 Nisan’da söylemiş olduğu bir sözü, tam da benim açıklama yaptığım gün gündeme getirmek aslında iyi bir stratejiydi"
Çünkü bende bir oda dolusu evrak ve ses kaydı var. Şarkıcı Gülşen’in  30 Nisan’da söylemiş olduğu bir sözü, tam da benim açıklama yaptığım gün gündeme getirmek aslında iyi bir stratejiydi.

Sıla Türkoğlu yeni dizisindeki partneriyle gündemde Sıla Türkoğlu yeni dizisindeki partneriyle gündemde

Gülşen hanımın söylediği sözü tasvip etmek mümkün değil. Bazı vakıflarda ve Kuran Kurslarında, erkek çocuklarına tecavüz edildiğinde, o dönemki Aile Bakanı “bir kereden bir şey olmaz” tarzında açıklama yaptığında, o Bakanı ayıplasaydınız hatta lanetleseydiniz. Belki bu gün gösterdiğiniz tepkide daha çok haklılık payınız olurdu. Acaba bu sözleri söyleyen eski Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu, kendi erkek torununa tecavüz edilseydi, bu rahatlıkta bu tepkiyi verebilir miydi? Ya da küçüğün rızası varsa sorun olmaz diyen şu an hali hazırda da Adalet Bakanı olan Bekir Bozdağ ‘a da tepki gösterseydiniz, bugün şarkıcı Gülşen'e  gösterdiğiniz tepkinin daha bir anlamı olurdu.

Ya da gazeteci Sayın İsmail Saymaz'ın, Sayın Barış Terkoğlu'nun, Sayın Barış Pehlivan'ın Kuran kurslarında ve bazı dini vakıfların mekânlarında ufak erkek çoçuklarına yapılan tecavüzleri belgeleri ile anlattıklarında, kamuoyu önünde gerekli tepkiyi gösterseydiniz, sizin bugün şarkıcı Gülşen'e karşı gösterdiğiniz tepkinin toplumun her kesiminde bir karşılığı olurdu. İşin en iğrenç yanı, bu olayı dine saldırı olarak topluma gösteriyorsunuz. Ama olayın olduğu gün değil de, benim suç ifşası yaptığım gün yayınlıyorsunuz. İşte bu yüzden yenileceksiniz. Çünkü bu yaptığınız bile Gayretullah’a savaş açmaktır. Yapılan hırsızlıkları, alınan rüşvetleri örtmek için yine Yüce Dinimizi kullanıp, kendinizce strateji yapıyorsunuz. Ancak Yüce Allah’ımız her şeyi görüyor. Ses kayıtlarını, Whatsapp yazışmalarınızdaki skandalları yayınladığımda, şarkıcı Gülşen  olayından daha ciddi şeyler bulmanız gerekecek. Ancak yaptığım ifşalara halk sahip çıktı. Yani planınız tutmadı. Gayretullah’a yenileceksiniz…"