Emanet dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Sıla Türkoğlu, Kızılcık Şerbeti dizisin sezon finalinden sonra sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyordu. Herkesin beklediği Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezonu için henüz net bir bilgi açıklanmasa da dizinin çekimlerine 29 Ağustos'ta başlanacağı ve Eylül ayının ortasında, 15 Eylül'de, yeni bölümler ekrana geleceği düşünülüyor. Bununla birlikte Sıla Türkoğlu hayranları genç oyuncuyu ekran karşısında sık sık görecek olmanın heyecanı taşıyor.

SILA TÜRKOĞLU ÇOK KONUŞULDU

Dizinin özgün tarzı ve sürükleyici hikayesiyle izleyicileri büyülemeye devam edeceğini uman izleyiciler de yeni sezonda neler olacağını merak ediyor. Öte yandan henüz ekran karşısına geri dönmemesine rağmen sosyal medyada çok konuşulan Sıla Türkoğlu, abda analytics tarafından düzenlenen dün ne oldu etkinliğinde 53 binden fazla ileti sayısı alarak listede 5. sırada yer aldı.

Dilan Polat: Öleyim mi? Dilan Polat: Öleyim mi?

KIZILCIK ŞERBETİ KAZA İLE FİNAL YAPMIŞTI

Sezon finalinde yaşanan araba kazası, izleyicileri şoke etmişti. Kıvılcım ve Ömer'in hayatını tehlikeye atan bu kazanın birinin ölümüne, diğerinin ise ağır yaralanmasına neden oduğu konuşulmuştu. Acaba Kıvılcım ve Ömer'in arasındaki aşk hikayesi sona mı erdi? Yoksa yeni bir başlangıç mı yapacaklar? Bu soruların cevabı yeni sezonda cevap bulacak.