Survivor All Star'da şampiyonun kimin olacağı merak konusu haline geldi. Batuhan, Adem, Nisa ve Ayşe arasından bir kişi finalist olacak.

Survivor'ın son bölümünde Nisa, Hikmet ve Adem arasında eleme heyecanı yaşandı. En düşük oyu alarak hayallerine veda eden isim Hikmet Tuğsuz oldu. 

Sıla Türkoğlu'na destek Sıla Türkoğlu'na destek

Survivor'da Dominik'te veda eden son yarışmacı olan Hikmet, "2019'da yarım kalan bir hikayem vardı sakatlanmıştım. 3 yıllık tedavi sürecimde siz yanımda olmuştunuz. Burada bana destek veren herkese teşekkür ederim. Buraya kadarmış. Burada yada Türkiye'de elenmemin, şampiyon olamadıktan sonra anlamı yoktu. Son zamanlarda performansım düştü buraya zorluklarla geldim. Yapacak bir şeyim yok buraya kadarmış" sözleriyle yarışmaya noktayı koydu.

BÜYÜK FİNAL 30 HAZİRAN'DA 

Survivor All Star'ın başladığı günden bugüne büyük bir azimle parkurlarda kendini göstererek ekranların sevilen isimleri arasına giren dört yarışmacı arasında bir kişi finalist olacak. Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel arasında ise yarı final ve final mücadelesi olacak. İstanbul'da büyük finalde ise iki isim canlı yayında SMS oylamasına çıkacak. Survivor All Star'ın finali ise 30 Haziran Perşembe akşamı TV8'de ekrana gelecek.