TRT'nin 2 senedir milyonları ekran başına kitleyen dizisi Teşkilat'ın yeni sezonunda kadro ve yönetmen değişikliği yapılacak.

Seyirciyi ekran başına kitleyen Teşkilat dizisinin yeni sezonunda sürpriz değişiklikler yapılacak.

Teşkilat oyuncuları ve karakterler kim, konusu nedir? Teşkilat dizisi nerede çekiliyor? - Magazin Haberleri - Milliyet

Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizinin başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav gibi isimler yer alıyordu.

Teşkilat 3 yeni oyuncuyla büyük sükse yaratacak! Ekibe yeni isimler katıldı! İşte oyuncu kadrosu… - Takvim

Dizinin sezon finalinde Gürkan Uygun, Ezgi Şenler ve Hakan Boyav'ın veda etmesi seyirciyi üzmüştü. 

Teşkilat Serdar öldü mü, ayrılıyor mu? Çağlar Ertuğrul diziden ayrıldı mı, boyu ve yaşı kaç? - Son Dakika Magazin Haberleri

Gülşen'den çok konuşulacak LGBT hamlesi! Gülşen LGBT üyesi mi? Gülşen'den çok konuşulacak LGBT hamlesi! Gülşen LGBT üyesi mi?

Dizinin başrol oyuncularından biri olan Çağlar Ertuğrul ise, ''Omzumdan, sağ avucumdan, sağ ayağımdan sakatlıklarım oldu. Bunun yeteri kadar ciddiye alındığını düşünmüyorum. Tabi ki geçmiş olsun mesajları yazan var, onlara çok teşekkür ediyorum.'' diyerek diziden ayrılma nedenlerini anlatmıştı.

YENİ SEZONDA DEĞİŞİKLİKLER

Yapımcılığını Tims&B'nin, senaristliğini ise Teşkilat Yazı Grubu'nun üstlendiği dizinin yeni sezon hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizinin yeni sezon kadrosuna henüz isimleri netleşmeyen 3 yeni oyuncunun katılacağı öğrenildi. Öte yandan, çekimleri Ankara'da gerçekleşen dizinin yeni sezon hikayesi İstanbul'da geçecek ve yönetmen koltuğuna Gül Sarılaltın oturacak.