Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş, Kocaeli’nin Gebze ilçesinden belediye başkan adayı oldu.

"GEBZE’DEN ADAYLIĞIMI İLAN EDİYORUM"

"Ülkemizin en büyük işçi havzası olan Gebze’den adaylığımı ilan ediyorum" diyen Baş, mesajında şunları belirtti:

 "Sevgili dostlar, ülkemiz yine önemli bir seçim sürecine giriyor. Öncelikle partimize güvenen, belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için partimize başvuran tüm adaylarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Türkiye İşçi Partisi’nden aday olmak insana ne makam kazandırır ne de para pul; TİP adaylığının anlamı sorumluluk almak, elini taşın altına koymaktır.

Adaylığı böyle değerlendirdiğimiz için ben de arkadaşlarımdan beklediğim sorumluluğu paylaşıyorum ve ülkemizin en büyük işçi havzası olan Gebze’den adaylığımı ilan ediyorum.

Bakan Yerlikaya'dan “NARKOÇELİK-28” operasyonlarına ilişkin paylaşım: 59 şüpheli yakalandı Bakan Yerlikaya'dan “NARKOÇELİK-28” operasyonlarına ilişkin paylaşım: 59 şüpheli yakalandı

"TEPEDEN TIRNAĞA DEĞİŞMEK ŞART"

 Türkiye’nin işçi partisi Türkiye işçi sınıfının her zaman yanında ve hizmetinde olacak, demiştik. İşçi havzalarının sağ partilerin oy deposu olarak görülüp terk edilmesine asla razı olmayacak ve bu algıyı değiştireceğiz. Çünkü, algılarımızdan alışkanlıklarımıza kadar, tepeden tırnağa değişmek şart! Gebze’yi işçiler yönetecek. Türkiye’yi işçiler yönetecek."

Haberi TİP, ”İşçilerin ilçesinde işçi partisi var” diye duyurdu. 

Editör: Zeynep Peksoy