Antalyaspor taraftarından Sergen Yalçın'a şok tepki Antalyaspor taraftarından Sergen Yalçın'a şok tepki

Trendyol Süper Lig'in 36. haftasında Galatasaray'a 3-2 mağlup olan ve düşme hattının sıcaklığını iyice hisseden Fatih Karagümrük'te teknik direktör Tolunay Kafkas, maç sonu açıklamalarda bulundu. 

Fatih Karagümrük, 36 hafta sonunda topladığı 37 puanla 17. sırada yer aldı. 

Tolunay Kafkas, "İstediğimiz oyunu oynadık, planımız tuttu. Galatasaray’a karşı iyi oynadık. Oyuncularımla gurur duyuyorum. Saha içerinde bütün opsiyonları kullandık. Maalesef kötü oynadık. Sezon başından beri bunu bir türlü atlatamadık. Çok rahat puan alacağımız maçtı. Galatasaray’ı tebrik ediyorum. Son 2 hafta çok kritik. Hiç kimsenin hakem hatasına tahammülü ve sabrı kalmadı. Buradan federasyon başkanı ve bütün yetkililere çağrı yapıyorum, lütfen bu maçlarda ellerinden gelen iyi hakemleri versinler. Düşen takımlar için maddi, manevi bedelleri ağır oluyor. Oynayacak maçların hepsi kritik hale geldi. Kim hak ediyorsa o kazansın. Yan faktörlere kimsenin tahammülü kalmadı" diye konuştu.

"ONA DA YARDIM EDEMİYORUZ"

Emre Mor'un takımda olmamasıyla ilgili de konuşan Tolunay Kafkas, "Tanrım, bana değiştirebileceğim olaylar için güç, değiştiremeyeceğim olaylar için sabır, arasındaki farkı ayırt etmek için akıl ver diye çok güzel bir söz var. Maalesef onu konuşmanın bir anlamı yok. Oyuncular çıktı, ellerinden geleni yaptı, mücadele etti. İyi bir Emre Mor her zaman silahtır. Kendisinin sıkıntı ve problemleri var. Ona da yardım edemiyoruz. Kendisinin aşması lazım." dedi.

Emre Mor, devre arası transfer döneminde Fenerbahçe'den kiralık olarak kadroya dahil edilmişti. 

Editör: Ali Çetin