Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile küfürleştiklerini açıkladı. Özdağ, “Karşıma çıkacağını söyledin. Hadi bakalım. Yeri ve zamanı sen belirle.” ifadelerini kullandı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, telefonda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birbirlerine küfür ettiklerini duyurdu. Özdağ ayrıca, Soylu’nun kendisinin karşısına çıkacağını söyledi.

Özdağ’ın açıklaması şöyle:

Ekrem İmamoğlu'ndan cumhurbaşkanı adayı açıklaması Ekrem İmamoğlu'ndan cumhurbaşkanı adayı açıklaması

“Süleyman Soylu biraz önce telefonda benim sana iftira attırma mesajı atmam üzerine senin başlattığın bir küfürleşme yaşadık. Karşıma çıkacağını söyledin. Hadi bakalım. Yeri ve zamanı sen belirle. En son ben belirlediğim zaman kaçmıştın. Hadi görelim yüreğini korkak iftiracı.”

ARALARINDA DAHA ÖNCE DE GERİLİM ÇIKMIŞTI

Mayıs ayında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bir TV programında, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında kullandığı, “operasyon çocuğu” ifadesi sonrası Özdağ, İçişleri Bakanlığı’nın önüne gitmiş, alana yaklaştırılmayan Özdağ burada basın açıklaması yapmıştı.